₪ Fan Fictions

Fan fictions - rozcestník

31. ledna 2007 v 19:05 | Lucien
--> Jednodílné <--
- Tady najdete kratší povídky, bez pokračování

--> Obrázkové <--
- Obrázkové FanFictions, neboli Fotoromány
_______________________________

--> Billovo sorry <--
- (Dopsaná) Pěkná povídka, bohužel si nepamatuju o čem je...

--> I´m not boy <--
- (Dopsaná) Skvělá povídka o zrazené holčině, která se převlíkne za kluka, aby si prověřila Toma, zatim co po ní jede Bill. Nakonec to skončí tak trošku perverzníma hrátkama.

--> Jak malá chvilka změní život <--
- (Dopsaná) Nečetla jsem jí, je ještě z dob Týnky

--> My crazy story <--
- (Chystají se posldní 4 díly) Jako první blog budem mít tuhle povídku dokončenou, Ellys už na tom pracuje :)

--> Týnka <--
- (Asi dopsaná) Krátká povídka o holkách, který dělaj předkapelu TH... Psala Týnka, pozeptám s ejí jestli jště má nějaký díly

--> Tokio Hotel vs. The Virgins <--
- (Dopsaná) Skvělá povídka o holkách ze skupiny The Virgins. Napřed hlavní postava tyhle kluky nenávidí, ale potom se do nich zamiluje..

--> Popelka, aneb jak jsme se stala neviditelnou <--
- (Rozepsaná) Další dílko od Ellys, krásná holčina se přestěhuje do Německa a rozhodne s eže zjistí jak na ní budou lidi reagovat když se změní. Narovná si vlasy, oblékne věci ze sacond hansu a ... dočtěte si to ;)

--> Táhne nám na třicet <--
- (Rozepsaná) Tak přesně tyhle povídky miluju, to jak kluci budou vypadat v budoucnu, páč se tomu vždycky strašně nasměju. Tady to je o tom že Georg ve svých 25 váží 120kg v Japonsku na konzíku skočí mezi fans a dvě zabije. Skupina se rozpadne. Gustav si založí nevěstinec, Bill zešílí, udělá si salon a začně mluvit přihřátou francoužtinou a Tom má zverimex... Hej ale určo si to přečtěte

--> Ich hasse dich <--
- (rozepsaná) Slavná spisovatelka a přytelkyně Billa přijde za soukromou detektivkou, která sleduje manželské páry, napřed s tím, že chce o tom napsat knížku, ale detektivka jí prokoukne a zjistí že si myslí že jí Bill podvádí, s pomocníkem Tomem se ho vydají sledovat, opravdu něco zjistí, ale co?? To si přečtěte.
 
 

Reklama