MY CRAZY STORY 7.

25. dubna 2006 v 18:45 | Týnka |  Ff-My crazy story
Mamí, ty seš, skvělá, úžasná, výborná, parádní a nejlepší.." běsní ségra "Já vím, já vím. A klídek, běžte nahoru, nebo si to ještě rozmyslím." Vyhrožuje mamka, kterou jsme vyrušily od pletení. Čeká nám malýho bráchu . Bude se jmenovat Lukas.
Letíme zas zpátky nahoru a Týna opět blbne "Já poznám Billa, uvidim ho na vlastní oči a možná s ním budu mluvit. To je hukot, já se asi poseru…." A tak dále… Pustím si Mp3 a zaposlouchám se pro změnu do Rette mich. Nevím čím to je, ale tahle skupina se mi začíná čím dál, tím víc líbit… a zvlášť pak Tom. Za chvilku do mě zas začne drbat Týna "Áách jo, co je?" bože za co mě trestáš, já chci jen chvíli ležet na posteli a poslouchat hudbu… " Psal mi Andy, že je Bill s Tomem TADY. Prej jsou DOMA, prostě tady v Loitsche, že si chtěli odpočinout a tak přišli domů a já chcu ven, třeba se nekde srazíme a …" háže ze sebe "Hele, neříkalas náhodou, že jsou doma?"
"Jo."
"No tak vidíš , nevím, co chceš dělat venku, špehovat je oknem? A navíc si říkala, že si chcou odpočinout, takže klííídek, zítra je beztak uvidíš." Ségru tím trocha schladím "Ty seš najednou NĚJAKÁ rozumná, ne, copak ty bys nechtěla vidět toho tvýho dredařa upocenýho s breberkama v hlavě?" "Ale joo, chtěla, jenomže je trapas tam teď naběhnout a otravovat je, nezdá se ti?"
"Ty vole, mám nápad, jak noha: vsaď se, že doběhnu k jejich oknu, zaklepu, na parapetě nechám svoje telefonní číslo, nějakej vzkaz a zdrhnu, aby mě nikdo nezahlídl. Jestli napíšou, tak máme aspoň o zábavu postaraný, ne?" začínám o tom přemýšlet. Ale stejně je blbá, jestli ji zahlídnou, tak to bude trapas, jak poleno a já se povezu s ní, jelikož je to moje ségra. Ale svolím, vždyť sem pro každou kravinu "Fáájn, no, ale počkej, jak poznáš, který je jejich okno?" ségra se zašklebí "Hahá, já už to mám zjištěný, ptala jsem se Andyho, ale nenápadně, abych nebyla za debila, je táák tupej, že tu malilinkou fintu neprošustroval." Začnu se ďábelsky uculovat a hledám papír s tužkou. Když konečně něco vyhrabem, tak se dáme do psaní. Teda snažíme se."No jo, ale jim tam napíšem?"ptá se Týna
"Nevím."
"Jakože ne."
"Protože bagr."
"Tys taky chtěla psát."
"Chtěla, ale,nic mě nenapadá."
"Bože, ty si…"
"Zavři hubu a přemýšlej."skončila jsem trochu zostra naši debatu. "Nooo, musíme sesmolit něco, aby si nemysleli, že jsme nějaký trapný faninky, který se chcou vetřít." Zkusí to "A nejsme snad?" vytasím na ni. Tlemí se, jak koza "Joo, to sice jsme, ale nemusí to tak vypadat." Taky se začnu tlumit a navrhnu "Tak co takhle něco, jako: AHOJ KLUCI… ne, to je blbý… tak jinak, třeba NAZDAR… fůůůj, to je ještě blbší…" ségra se gebí ještě víc a pohlásí "Hmmmm a nechceš tam třeba napsat, DOBRÝ DEN CHLAPCI, JAKPAK JSTE SE DNES MĚLI? VĚŘÍME, ŽE DOBŘE. MOMENTÁLNĚ NESMÍRNĚ TOUŽÍME PO VAŠÍ SPOLEČNOSTI, ALE JELIKOŽ VÍME, ŽE TO NENÍ MOŽNÉ, TAK VÁM DÁVÁME K DISPOZICI NAŠE TELEFONNÍ ČÍSLA. S ÚCTOU VAŠE…"
"Bože, ty jsi blbá." Zakončím to a řechtám se tak, že skoro nevidím kolem sebe.
"Kurňa, dost bylo kravin, přemýšlej, ať tam můžeš jít ještě dneska…" zahuhlala ségra a očividně začala přemýšlet. Napodobím ji a už si v mozku přehrávám budoucí zprávu.
"Počkej něco mě napadlo." Řekla zahloubaně Týna a já na to "To je dobře, jelikož já jsem teď absolutně neschopná myslet."
"To není žádná novinka, tenhle stav u tebe zaznamenávám docela často." Já se bráním "Jdi ty VTIPÁLKU, ty jsi sice schopná myslet, ale jen na kluky a na kraviny a to já mimochodem taky."
"Heléé, můžu ti už konečně říct, co jsem vymyslela?" ptá se "Klidně, pokud jsi to nezapoměla..." a nahodím škodolibej úšklebek "Náhodou nee."prohlašuje samolibě "tak spusť."
"Fajn, je to takhle: ČAU KLUCI, TROCHA SE NUDÍME, NECHCETE NÁS MALINKO POBAVIT? a k tomu číslo?" čumím na ni, jak ponocnej v poledne a najednou vybuchnu "Seš normálí, vždyť si budou myslet, bůhví co s nima chcem dělat,sice je to docela dobrý, ale ta část s tím pobavením je taková ZAJÍMAVÁ, nezapomeň že to sou kluci a nevíš, co by v tom hledali, nechceš tam třeba místo té poslední věty napsat: POKUD MÁTE ČAS A CHUŤ, TAK SE OZVĚTE…." Týna přikývne "Jo, to je dobrý, ale ještě bych tam připsala PS: nebojte, nekempujem vám na dvorku." Po těchto slovech se zas smějem, jak vyšinutý a já ze sebe z námahou dostanu "To je good nápad, fakt jim to tam napíšem, třeba se zasmějou." Týna velice najivně prohlásí "A když už se zasmějou, tak by mohly být zvědaví, kdo jim to píše a odpovědět." Skepticky si odfrknu "Hm, to určitě, silně pochybuju, že se budou obtěžovat napsat. Čísla jim beztak posílá každá a navíc už vidím, jak budou riskovat, ze jejich čísla budem výhodně prodávat faninkám..."
"No, budem doufat, že jsou to normální puboši a budou zvědaví, kdo jim háže papírky na parapet." Vzdychne Týna a já začínám co nejůhlednějším písmem psát. Píšu to já, jelikož ségra, na to, jak je to jemná a křehká dívenka (viz naše babička) drápe, jak deset koček. Když je vše nachystáno se zálibou si přečtu obsah : čau kluci, trocha se nudíme, pokud máte čas, chuť a malinko se nudíte, tak se ozvěte, třeba bychom mohli zahánět nudu společně…985124582 PS: nebojte, nekempujem Vám na dvorku"
sice jsem si to malinko přilepšila, ale Týna I já jsme z výsledkem spokojený, takže se de na věc. Ségra, celá v černým mě ještě upozorňuje "Tamto okno, trochu se nakloň do leva, jo přesně tamto je jejich, tam zabuším a hodím tam ten papírek, úúúúf, jsem nervní, jak prvorodička na sále, jdu, drž mi palce."
"jojo, držím." A na důkaz svých slov zvednu ruce.

MEZI TÍM U KLUKŮ:
Bill sedí opřenej o vnitřní stranu dveří od záchoda, čte si Esquire(časák) a poslouchá žalostný vití Toma z venku "Bille PROSÍÍÍM, pust mě, jestli to neuděláš, tak tady hodím bobek doprostřed chodby…"
"Hmm, moment, ještě si tady dočtu jednu stránku…" provokuje Bill
"Ty deBille, jestli mě tam okamžitě nepustíš, tak se tu vážně poseru!!!"stepuje Tom před dveřmi "Bude to muset počkat, páč tady je jeden hrozně zajímavej článek a já…" Tom mu skočí do řeči a ironicky zařve"Ty hajzle, dopr*ele, pust mě, nebo, já… já… já půjdu žalovat mamce." Ze záchoda se ozve huronskej smích a pak slova "Jooo? A copak jí povíš? Avavava mááámíííí, Bill sedí na záchodě a nece mě pustit dooovnííítř. Bůůůů" Tom se tlemí taky "Já nikam jít žalovat nemůžu, jelikož když se pohnu, tak to fakt pustím. A teď už bez legrace pust mě, už mi začínají líst oči z důlků. Bíííllééé, tak sakra, buď rozumnej." Bill na to "Tak já teda du." A po-ma-li-nku se zvedá, umývá si ruce, a v okamžiku, kdy se otočí klíček v zámku tam naběhne Tom. Bill se řechtá, jak blázen a lituje, že tam nezůstal ještě dýl. Po "akci" Tom vletí do pokoje a skočí Billovi na záda "Ty magore, já ti to voplatím, se budeš divit, ale teď tě dokopu, jak koňa…" tak se tam chvilu perou a najednou Tom uslyší zaklepání na okno "Co to bylo?"
"Co, co bylo?" ptá se Bill, kterej si toho nevšiml "Slyšel jsem nějaký klepání…"
"Se ti zdálo, nebo nám nějaká ptačí chřipka narazila do okna." Ale oba jsou zvědaví, tak dojdou k oknu a na všimnou si, že na parapetě leží papírek "Co to zas je?" ptá se znuděným výrazem Tom
"Nějakej dopis." Odpovídá Bill
"Nepovídej, sem si nevšiml."
"Blbe"
"Komu říkáš blbe?"
"Tobě"
"DOST SAKRA, rád bych si to přečetl, když už se to sem dostalo, beztak to bude zas nějaká tvoje faninka." Odfrkne Tom. "Proč zrovna moje?" ptá se Bill
"Nevím, protože prostě tvoje a už to sakra otevři." Zařve netrpělivě Tom "Už du na to, prosit, děláš, jak kdybys dostal první dopis. Hele, tam máš bednu plnou dopisů, můžeš si je číst do aleluja…" a čtou
"Jak kdybych to neříkal, zas po nás touží nějaká borka, teda borky."
Tom na to "To mi došlo, starej dědek nám asi těžko bude psát… počkej, co to tam je? Hehe prej nám nekempujou na dvorku, to jo, už jsem se lekl." Bill ukáže na papír "Je tam číslo." a mrkne na Toma


HOLKY:
"Tááák a mají to tam, teď můžem jen doufat, že se budou nudit a rozhodnou se nám napsat, joo, normálně, já jsem je viděla v okně, sice jen na chvilku, ale viděla trrrrr, já jsem šťááástnááá."kdáká Týna, já se zvednu z postele u toho se snažím nedat najevo svoji zvědavost a líně protáhnu "Hmmm, to je super, co tam dělali, ty šmíro?" ségra zamrká namalovanejma řasama a ušklíbne se "Jaká šmíra? Hahááá já to to v tom případě neřeknu, vidím na tobě, jak hoříš zvědavostí, takže smolka bussnies!!!"
to si snad dělá srandu, ona mi to nechce říct, já ju konu, to je taková moréna…. Ale já ji vytřu prdel, vím , jak to udělat, aby mi to vyblila I s detailama . Prostě pokrčím rameny, lehnu si na postel, pustím si Mp3, s lhostejným výrazem poslouchám pro změnu hipec a po očku ji pozoruju. Stojí tam, jak zmrzlý trencle, s touhle reakcí očividně nepočítala.Chvilku tam pochoduje po pokoji, pak po mě začne "nenápadně" šilhat a nakonec se zeptá "Ty to fakt nechceš slyšet?" pokrčím ramenama "Je mi to u paty." Týna nasadí pátravej výraz "Fakt tě to nezajímá?" zavřu oči "Pokud mi to chceš tak nutně říct, tak zpusť." A je to mám to v kapse, teď to na mě začne kosit. Přesně podle očekávání "Nooo, když jsem tam byla, tak jsem se na chvilku dívala, a neuhodneš, co dělali…" začnu si vymýšlet
"hmm….. tááák, co mohly dělat?.." a vypláznu na ni první blbost, která mě napadne "Líbali se, jo když kolem toho děláš takovej kravál, tak se určitě líbali nebo tak něco." Čumí na mě, jak chleba z tašky a pak se rozetlelí, až se divím, že na nás mamča nevletí "Bože, ty si guma, to snad není pravda, to je něco neskutečného, ne, nelíbali se, oni se jen prali, jak malý děcka." Teď se zas řechtám já "Oni se prali? To musela bejt show, škoda, že jsem tam netrapčila s tebou." Týna si zabručí pod vousa "já jsem tam netrap…." Zbytek nedořekla, protože zapípal mobil, obě jsme vyletěly, já jsem se málem přerazila, skopla jsem si palec o poste, ale statečně jsem se dobelhala k mobilu . Týna začala číst :

hehehe, jsem ti to pěkně utla, že??? Elis
No taky koukej pokračovat jinak se všichni zblázníme nedočkavostí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M-Jay M-Jay | E-mail | Web | 26. dubna 2006 v 15:41 | Reagovat

dalšía hneeeeeeeeeeeeeeeed!!!já chcu vědět co tam bylo napsanýho!!!!!!!!!!!!!!

2 ellynca ellynca | 27. dubna 2006 v 8:01 | Reagovat

jojooo, uz to posilam...

3 nelka nelka | E-mail | 29. dubna 2006 v 15:49 | Reagovat

rycle dalsi uz se nemuzu dockat

4 ellynca ellynca | 29. dubna 2006 v 17:45 | Reagovat

PLOSIM, PLOSIM...TI, KTEŘÍ TO ČTETE: NECHTE MI TAM U TOHO SÍÍM NĚJAKEJ MALINKEJ KOMENTÁŘ, AT VÍM, JESTLI TO VŮBEC NĚKDO ČTE.... DĚKUJI... :-*

5 Týna Týna | 3. května 2006 v 15:59 | Reagovat

Tak jo Eli když si tak přeješ aby ti někdo napsal tak ti udělám radost.JE TO SUPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale víc se tam zmiňuj o Týně.Já totiž tak ráda čtu o sobě Xo-)

6 N.K N.K | 6. července 2006 v 21:28 | Reagovat

Napínavý....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.