MY CRAZY STORY 6.

25. dubna 2006 v 18:44 | Týnka |  Ff-My crazy story
… "Nazdar." Vyštěknu a jdu pustit nějakou vypalovačku na věži."Co to je?" Zhrozím se, když se z repráků ozve Beruška od skupiny HaHa. čekala jsem, že tam budou zas TH a mezi tím tohle no fůůůj… Ségra je klidná, jelikož ví, že tomu trapnýmu textu Andy nerozumí "To sem ještě neslyšel." Řekne Andy a já na něj "Buď rád." A dál to nerozebíráme. "Noo, už bych mohl zacít mluvit o tom, proč jsem sem zas přišel, takže asi před půl hoďkou mi volal Bill a říkal, že mají takovej menší konzik v Magdeburgu, schrastil mi čtyrky lístky a řekl, že si mám dotáhnout koho chcu a pak bude kalba, takže otázka zní: chcete se mnou jít na ten konzik a po něm na kalbu?Je to ale už zítra" sborově vyhrknem "Tak né asi!!!" a ségra začne v záchvatu radosti neuvěřitelně trapně tančit a prozpěvovat si "Beruško má, milovaná prozraď mi čím si mě okouzlila." A já se hned přidám a zpívám "Sestřičko má, pošahaná, prozraď mi čím si se uhodila." válíme se na zemi a gebíme se. V tom si všimnu, že tam Andy stojí a myslí si, že sme se zbláznily. Trochu se uklidním a dám se do vysvětlování. Když mu všechno vyjasním, tak se gebí s náma, jen je škoda, že to nevyznělo stejně, jak v češtině. Potom se bavíme o zítřejším konziku.
Fajn, zíta máme sraz ve tři a dem. Těším se, jak blázen a myslím, že Týna je na tom stejně, ha, hovno stejně, ségra je posraná až za ušima a pochybuju, že bude dneska spát. "Elen? Co si zítra vezmeš na sebe?" kouknu na ni a když vidím ty její oči, ve kterejch ze zrcadlí přímo dětská radost, tak ji nijak neodseknu, ale v klidu řeknu "Nevím, asi ty volný rifle, triko a šátek, jak vždycky." Ségra nepřestane s vyptáváním "A jaký přesně to triko? A pomůžeš mi vybrat něco na mě?" nevím, co to se mnou je, ale nějak se mi teď nechce nadávat. Normálně bych jí řekla, že je mi šumec po tom co si obleče, protože já se obleču úplně jinak, ale dneska jsem jakási vyměněná "Asi si vemu černý s tím třpytivým nápisem Volcom, a klidně ti pomůžu s tvojema věcma, i když myslím, že ti v tom moc nepomůžu." Týna celá šťastná jde rabovat skříň a já se šourám za ní.. nakonec společnými silami vyberem světle růžovou sukni s černým nápisem na zadku, bílý triko růžovočernej minisvetýrek jen na ramena a k tomu černý boty s podpatkem "A jaký boty si bereš?" ptá se Týna "Jaký asi? Botasky, jak jinak?" doufám, že neměla v plánu navlíkat na mě ty její s podpatkem "Já bych ti třeba pujčila ty moje ty s tím černým páskem a k tomu nějakou sukni a…." skočím jí do řeči "Si normální? Já a podpatky? Chceš, abych se zabila? Sice oceňuju tvou ochotu, ale tohle fakt néééé. Mě stačí botasky, triko, rifle a možná mikinu, toť vše."
"No nic, já jsem to myslela dobře."
"Já vím." Vyleze ze mě, ani nevím jak ,Týna se usměje a navrhne "Měly bysme jít říct mamce, že dem zítra na ten konzik a vrátíme se bůhvíkdy, ne? přikývnu "Jojo, dem na to. Beztak nám to dovolí." Tyhle prázdniny měly bejt nudný, jak něco, jelikož táta celý léto pracuje a díky tomu se žádná dovolená, nebo tak něco nekoná. Seskáčeme schodů a valíme se rovnou na maminu, tak, jak to máme ve zvyku. Doklušeme k ní a pověsíme se jí na krk, mamka už ví, co bude následovat "Ták kočeny, co vám zase mám dovolit?" už se obě nadechujem ale mamča zakročí "Dost, zase jedna po druhé." Tentokrát se ujmu slova já "Víš, jak tady byl ten kluk, Andreas, ten, co se kamarádí s těma "Kaulitz-twins von Tokio Hotel?" mamina přikývne "Nooo, tak ten nám řekl, že mu Bill, to je jeden z nich, volal a řekl, že bude zítra koncert v Magdeburgu a pak tam bude pařba a …." Mamča zakročí "… A vy po mě chcete, abych vám dovolila jít na ten koncert a pak na tu párty, nemám pravdu?" přikývnem. Mamka nezklamala "Fajn, tak běžte, ale před taťkou spíte u kámošky, jo?" Týna září štěstím a lhala bych, kdybych řekla, že já ne….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domčík Domčík | E-mail | 29. května 2006 v 15:21 | Reagovat

ta hláška "Sestřičko má, pošahaná, prozraď mi čím si se uhodila." mě fakt dostala=oDDD

2 týnka jo ta je dobrá!!!! týnka jo ta je dobrá!!!! | E-mail | Web | 12. června 2006 v 16:15 | Reagovat

jo ta je dobrá!!!!

3 andy andy | 22. června 2006 v 18:48 | Reagovat

já jsem se u toho málem válele pod compem

4 NicAnn NicAnn | 28. července 2006 v 17:30 | Reagovat

je to fakt hokotný!!!!!!:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.