2 hodiny před koncertem

14. dubna 2006 v 16:28 | Týnka |  Rozhovory
Tome zhruba za dvě hodiny vystupujete s klukama z TH v Berlíně. Jsi nervózní??

Tom: Zatím ještě ne, ale vždycky to přijde až chvilku před koncertem. Potom už jsme všichni totálně neklidný. Chodíme křížem krážem po okolí, pijeme a pak rychle běháme na záchod. :-)

Jsi dneska, když už máte za sebou tolik vystoupení stejně nervózní jako na začátku vaší kariéry??

Tom: Myslím, že před každým koncertem jsem stejně nervózní, je taky jedno jestli vystupuješ v televizi nebo na koncertě,tréma k tomu vždycky patří. Myslím,že už to ani jinak nebude
.
Od srpna 2005 jste zažili nesrovnatelný vzestup, Durch den Monsun se po celé týdny držel na 1. místě hitparád, Album Schrei bylo vyznamenáno platinou, pak ještě třeba Bambi...-jak vnímáš, to že ses stal přes noc slavným??
Tom: V posledních měsících jsme dosáhli už všeho, o čem jsme kdy snili a mnohé dokonce předčilo i ty naše nejodvážnější přestavy.Poslední doba byla pro nás jako skupinu prostě neuvěřitelný a nemohli jsme to všechno tak rychle pobrat. Když máme potom jeden volný den a vzájemně si vyprávíme své dojmy a pocity. Můžeme teď vystupovat v obrovských halách, kde na ná čeká tisíce fanoušků. To je prostě extrémní.
A "starý život", kdy jste ještě nebyly obléháni stovkami fanoušků a chodili docela normálně do školy-postrádáš ho někdy??
Tom:Svůj starý život skutečně nepostrádám. Když jsme Bill a já tehdy založili naší první skupinu Devilish, snili jsme o velkém úspěchu. Chtěli jsme to tak vždycky a na starý život vlasně ani skoro nemyslíme.
Ale přál si si,aby úspěch Tokio Hotel občas plynul pomaleji??
Tom: Úspěch přišel opravdu velmi neočekávaně,to jak nás fanoušci dnes vnímají. Když jsme založili Devilish vystupovali jsme v klubu v Mageburgu. Byli jsme tehdy uplně rozrušení, přestože jsme vystupovali jen asi před deseti lidmi. V tom klubu jsme pak poznali Gustava a George, to byla hodina vzniku Tokio Hotel. Během jednoho vystoupení se nás objevili naši dnešní producenti: Dave Roth, Pat Benzer a David Joost a s videem k Durch den Monsun se najednou stalo všechno velké a profesionální. Jasně všechno šlo strašně rychle, ale na tenhle důležitý čas s Devilish nemůže člověk v žádném případě zapomenout!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.